Kategorie

Bavlněné povlečení

Bavlněné povlečení je spojením komfortu a elegance pro váš spánek. Každý kus je vyroben s péčí o detaily, z bavlny té nejvyšší kvality, která je měkká na dotek a zároveň odolná. Bavlněné povlečení je navrženo tak, aby se snadno udržovalo a poskytovalo Vám nejlepší možný spánek.

Kdo vyrábí bavlněné povlečení?

Nabízíme kvalitní bavlněné povlečení vyrobené ze 100% vysoce kvalitní bavlny od předních českých výrobců ale i výrobců zahraničních, takže u nás najdete bavlněné povlečení Stanex (Josef Staněk), povlečení Zdeněk Staněk, Povlečení Dadka, povlečení Bellatex a další. Nabízíme nejen bavlněné povlečení pro dospělé, ale i dětské povlečení které jsme pro snadnější vyhledávání na našem e-shopu rozdělili do dvou kategorií a to, dětské povlečení na velkou postel a dětské povlečení do postýlky.

Charakteristické vlastnosti bavlněného povlečení

Mezi základní charakteristické vlastnosti bavlněného povlečení patří:

  • Příjemný pocit na dotek – Bavlněné povlečení je velmi jemné a příjemné na dotek. Jeho jemná textura je pohodlná na pokožce a poskytuje komfortní spánek.
  • Dobrá prodyšnost a absorbce vlhkosti
  • Snadná údržba – Bavlněné povlečení je snadné na údržbu. Bavlněné povlečení je možné prát v pračce a sušit v sušičce podle pokynů na obalu produktu a bavlněné povlečení je také možné žehlit, tím se po praní uhladí a zjemní jeho vlákna a zároveň se bavlněné povlečení teplotou ještě více dezinfikuje

Nejprodávanější povlečení Bavlněné povlečení


Zobrazen 1. – 21. z 881 výsledků